سفارش تبلیغ
صبا ویژن
تاریکی های شب
 
قالب وبلاگ

تو آبروی کسی را نمی بری آقا..

دلم شکسته، دلم را نمی خری آقا!؟
مرا به صحن بهشتت نمی بــَری آقا!؟
اگر چه غرق گناهـــــم ولی خبر دارم
تو آبروی کســی را نمی بـــــــری آقا


[ یکشنبه 91/11/29 ] [ 1:32 عصر ] [ امیر حسن ] [ نظر ]

س از رهبری معظم انقلاب عذرخواهی میکند

لاریجانی:مجلس از رهبری عذرخواهی میکند
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تذکرات مشفقانه رهبری به قوای سه‌گانه گفت: نقد رهبری را عامل اصلاح کار خویش می‌دانیم و آنچه از اشکالات به قوه مقننه مربوط می‌شود را می‌پذیریم و عذرخواهی می‌کنیم.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار به نقل از فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در سخنان پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس تاکید کرد: سخنان ارزشمند روز گذشته مقام معظم رهبری در ابعاد مختلف روشنگر و فصل‌الخطاب بود.
وی با اشاره به اقدامات مزورانه آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت:‌ دقت نظر در پیدایش این تاکتیک‌های مسموم حائز اهمیت است. رهبر معظم انقلاب این موضوع را به خوبی تحلیل نموده‌اند، آمریکا که در این چند سال با عناد زایدالوصف دست به تحریم جمهوری اسلامی ایران زده بر این گمان است که با طرح مذاکره می‌توانند در شرایط ضعف خواسته‌های خود را تحمیل کنند.
لاریجانی ادامه داد: تحلیل همه‌جانبه و دقیق مقام معظم رهبری مبنای اقدامات مزورانه آمریکا در طرح مذاکره با ایران را روشن کرد. نظام جمهوری اسلامی به خوبی نشان دادند که همه تحرکات آنان را با دقت زیر نظر دارد و همه توان خود را در دفاع از حقوق ملت به کار می‌گیرد.
وی یادآور شد: در این ماجرا آمریکا فهمید که ولایت کشتیبانی است که تمام دسایس آنها را زیر نظر دارد و باید دست از ناشیگری گذشته بردارد و بداند در مقابل دسایس آنان با ملت یکپارچه و مجاهد و مرید رهبری مواجه است و شگردها و عملیات روانی آنها نه تنها اراده ملت را سست نمی‌کند بلکه آنها را مصمم‌تر می‌کند تا با مکر آنها هوشیارانه‌تر برخورد کند.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد:‌درست است که در کشور ما به دلیل دموکراسی اختلاف آرا وجود دارد اما در مقابل توطئه دشمن همه یکصدا با ندای رهبری هم‌نوا می‌گردند، مجال فرصت‌طلبی به آنان داده نمی‌شود. در همین راستا تذکرات مشفقانه رهبری به قوای سه‌گانه خیرخواهانه، منصفانه و دلپذیر بود.
لاریجانی از جانب خود و همه نمایندگان مجلس اعلام کرد: نقد رهبری را عامل اصلاح کار خویش می‌دانیم و در این بخش آنچه از اشکالات به قوه مقننه مربوط می‌شود را می‌پذیریم و عذرخواهی می‌کنیم. ایشان را ولی‌امر مسلمین و نور چشم خود می‌دانیم و با جان و دل تلاش می‌نماییم تا نظر حضرتشان در حوزه تقنین محقق گردد.
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز با بیعت مجدد با آن رهبری عظیم، مجدانه همت مجلس را در جهت حل مشکلات اصلی کشور که بهبود وضع معیشتی مردم است متمرکز نموده و امیدواریم با همدلی و کوشش در بررسی بودجه سال 92 زمینه‌های رونق‌بخشی به تولید داخل را فراهم نماییم.
وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی ضمن سپاسگزاری از راهنمایی‌های ارزنده رهبر معظم انقلاب اعلام می‌دارد راهکار برون‌رفت از وضعیت اقتصادی کشور در رونق‌بخشی به فضای کسب و کار و تولید داخل است و ساماندهی این امر است که می‌تواند تغییر در رفتار خصمانه بین‌المللی نسبت به نظام جمهوری اسلامی را ایجاد کند.
لاریجانی گفت: مجلس شورای اسلامی برای عملیاتی نمودن این امر، همت می‌کند تا وضعیت اقتصادی کشور به صورت ریشه‌ای سامان‌ یابد.
وی همچنین از مرکز پژوهش‌های مجلس خواست تا بررسی‌های کارشناسی خود را در جهت فعال نمودن برخورد با مفاسد اقتصادی به مجلس ارائه کند تا در جهت تسریع در مسیر کار قرار گیرد.
وی گفت: مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از مذاکرات هسته‌ای که در پیش است، اعلام می‌دارد ملت ایران در صیانت از حقوق ملی هسته‌ای خود با قدرت ایستادگی می‌نماید و مذاکره صرفا در چارچوب NPT و مقررات آژانس قابل قبول می‌باشد.
بعد از پایان سخنان لاریجانی نمایندگان مجلس با تکبیرهای مکرر مواضع وی را تائید کردند.


[ یکشنبه 91/11/29 ] [ 1:27 عصر ] [ امیر حسن ] [ نظر ]

یادگاری از استاد


[ یکشنبه 91/11/29 ] [ 1:25 عصر ] [ امیر حسن ] [ نظر ]
[ یکشنبه 91/11/29 ] [ 1:19 عصر ] [ امیر حسن ] [ نظر ]

خدایا...

خدایا : به  هر که دل بستم تو دلم را شکستی عشق هر کس را به دل  بستم تو اون عشق را از  دل گرفتی هر کجا خواستم دل مضطرب و دردمندم را آرامش دهم و در  سایه امیدی  و به خاطر آرزویی برای دلم امنیتی به وجود آورم تو یکباره همه را بر هم   زدی و در طوفانهای وحشت زای حوادث رهایم کردی تا هیچ آرزویی در دل نپرورم  به هیچ  چیز، امیدی نداشته باشم.

خدایا : تو  اینچنین کردی که به  غیر تو محبوبی نگیرم و به جز تو آرزویی نداشته باشم و  به جز تو به چیزی یا به کسی  امید نبندم و جز در سایه توکل به تو آرامش  وامنیت احساس نکنم.

خدایا : تو را بر همه این نعمتها شکر می کنم. خدایا : تو  در عهد خود از هر کس دیگر وفادارتری و کارهای  نیک ما نزد تو محفوظ است تو  از هر کس که می شناسم راز مرا شنواتر و بر حال و روز من  آگاه تری....


[ یکشنبه 91/11/29 ] [ 10:53 صبح ] [ امیر حسن ] [ نظر ]
   1   2   3      >
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب


بازدید امروز: 1
بازدید دیروز: 25
کل بازدیدها: 10463